O nas


Klaudia logistyka sp. z o.o. zajmuje się głównie transportem i spedycją towarów na terenie Polski, jak również całej Europy. Specjalizujemy się w przewozach towarów samochodami z naczepami o zabudowie kontenerowej, oraz pod plandeką na terenie Polski oraz UE. Oferujemy przewozy towarów zestawami o ładowności 24 ton.
Nasz firma „ Klaudia Krystyna Zielińska ” została założona 1997 roku. Z upływem czasu, idąc z postępem w 2014 roku przekształciliśmy się w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością której obecna nazwa brzmi: „Klaudia logistyka sp. z o.o.” Osoby związane ze spółką działają w branży logistycznej od ponad 10 lat. Działając na rynku europejskim od 1997 roku poznajemy potrzeby klientów i dostosowujemy się do nich tak, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.
Klaudia logistyka to firma transportowo, spedycyjno, logistyczna. Dodatkowymi możliwościami naszej firmy jest magazynowanie i przeładunek towarów w naszych magazynach. Posiadamy wózki widłowe niezbedne do rozładunku i załadunku towarów oraz wykwalifikowanych procowników popsiadających stosowne uprawnienia i wiedzę do obsługi magazynów.
Posiadane środki transportu pozwalają nam na transport towarów w zależności od potrzeb naszych klientów. Wszystkie nasze auta są monitorowane przez system GPS oraz wyposażone są w dodatkowy sprzęt umożliwiający przewóz towarów niebezpiecznych tzw. ADR. Ponadto na podstawie stosownych umów, firma posiada identyfikatory C16 które gwarantują poruszanie się naszych aut w Warszawie w godzinach zakazów przez co możemy o każdej porze dnia i nocy dostarczyć towar do klienta .
Główną działalnością firmy jest transport międzynarodowy, krajowy, spedycja  oraz świadczenie usług magazynowych.

Biuro Zarządu to zespół pięciu osób z doświadczeniem w działach obsługi i rozliczeń oraz działach transportowych i logistycznych dużych firm i międzynarodowych korporacji, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym.
NASZYM CELEM JEST BYCIE NA BIEŻĄCO ZE WSZYSTKIMI NOWYMI TRENDAMI FUNKCJONUJĄCYMI W LOGISTYCE, ABY STOSOWANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA BYŁY EFEKTYWNE.
Nasz zespół to ponad dwadzieścia cztery doświadczonych osób, których kompetencje w pełnym zakresie odpowiadają wymaganiom naszych Klientów. Kierowcy są odpowiedzialni, dyspozycyjni, sumienni, profesjonalni, posiadają ukończone kursy w tym przewozy ładunków niebezpiecznych ADR, posiadają doświadczenie, wiedzę oraz wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonywania tego zawodu.
Mamy nadzieję, że nasza oferta odpowie Państwa oczekiwaniom i będzie wstępem do nawiązania długotrwałej i owocnej współpracy! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy!

02


ul. Przemysłowa 16
08-410 Wola Rębkowska

e-mail: klaudiamagazyn@garwolin.com.pl
phone: +48 600-156-590/+48 25 6815 206